Hakkımızda

Firmamız isteğiniz doğrultusunda ürettiğimiz bayrak ürünlerinin yerel ve ulusal pazarda toptan veya parakende satışını gerçekleştirmektedir.

Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür. Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde, TSE Belgeli olarak Türk Bayrakları firmamız tarafından toptan ve parakende olarak satışı yapılmaktadır.

Her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları, takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını en kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak satışı konusunda deneyimli ekibimiz yerel ve ulusal pazarda satış yapmaktadır. Çağımız koşullarını en iyi kullanan bayrak firması olan Aydın Bayrak, ekonomik fiyat ve kaliteli ürün garantisi sunarak diğer rakipleri arasında öncü olmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bunları Biliyor muydunuz ?

Türk Bayrağı Tüzüğünün 3. Maddesinin 17/7/1995 tarihinde yapılan değişikliğe göre "Bayrak üreten işletmeler T.S.E. belgesi almak zorundadır." ibaresi bulunmaktadır. 2893 Sayılı Türk Bayrağı Kanunu'nun 8.Maddesine göre de tüzüğe aykırı olarak Bayrak yapmak, satmak ve kullanmak yasaktır.

Firmamızda satılan Türk Bayrakları TSE Standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 Türk Bayrağı Kanunu için tıklayınız

 Türk Bayrağı Tüzüğü için tıklayınız

Bize Ulaşın